MontenegrinEnglish (United Kingdom)

Turnir rekreativaca - februar 2012. godine

Teniski klub ''Eminent" organizovao je   turnir za rekreativce u dvije kategorije:crvena (jaka) i plava (lakša).

Opširnije...

Turnir Rekreativaca - oktobar 2011

U crvenoj kategoriji trijumfovao je Darko Boljević koji je u finalu pobijedio Predraga Hajdukovića rezultatom 9:3. Treće mjesto u crvenoj kategoriji podijelili su Tiho Vujović i Nebojša Kruta.

U plavoj kategoriji trijumfovao je Radovan Brnović koji je u finalu pobijedio Branka Pujića rezultatom 9:8. Treće mjesto u plavoj kategoriji podijelili su Zoran Đorojević i Miško iz ekipe "Cosmetics-a".

Pored pehara koji su zasluženo osvojili, finalisti se mogu pohvaliti i poklonima koje su dobili od firme  "Cosmetics" ,a to su parfemi brendiranih proizvođača Gucci i Iceberg.

Turnir Rekreativaca - septembar 2011

Teniski klub ''Eminent" organizovao je turnir za rekreativce u dvije kategorije:

Turnir Rekreativaca - jun 2011

Teniski klub ''Eminent" organizovao je 25.06.-26.06.2011.godine turnir za rekreativce u dvije kategorije-crvena (jaka) i plava (lakša).

Na ovom turniru učestvovalo je 30 rekreativaca iz teniskog kluba Eminent. Teniski klub Eminent je organizovao turnir samo za svoje članove I to će biti tradicija koja će se nastaviti.

Odlučeno je da se formira liga rekreativaca teniskog kluba Eminent, tako što će svakog mjeseca biti organizovan po 1 turnir za rekreativce našeg kluba. Postoji rang lista koja će se ažurirati nakon svakog turnira.

U crvenoj kategoriji pobjednik turnira je Boljević Darko koji je u finalu bio bolji od Hajduković Peđe (rezultat 9:7). U polufinalu Boljević je savladao Ivana Vučinića rezultatom 9:3, a Hajduković je bio bolji od Vuka Martinovića (rezultat 9:2)  .

U plavoj kategoriji  najbolji je bio Đakonović Vido  koji je u finalu pobijedio Zuber Ivana rezultatom 9:3 .  U polufinalu Đakonović  je bio bolji od Bulatović Sloba i ostvario rezultat  9:2, dok je Zuber bio bolji od Roćenović Vedrana.

Turnir je protekao u sjajnom raspoloženju i odličnoj atmosferi. Organizovan je roštilj za sve učesnike turnira, a pobjednik crvene kategorije je na poklon od firme COSMETICS dobio bocu šampanjca

Turnir Veterana

Teniski klub ''Eminent" organizovao je 21.05.-22.05.2011.godine turnir za veterane u kategoriji +35 i +45 godina.

Na ovom turniru učestvovalo je 50 veterana iz gotovo svih gradova Crne Gore.

U kategoriji +35 godina najbolji je bio Vojvodić Ranko koji je u finalu pobijedio Dapčević Muja rezultatom 9:7.

U polufinalu Vojvodić je bio bolji od Tafe Senada i ostvario rezultat  9:7.

U kategoriji +45 godina pobijedio je Durković Goran koji je u finalu bio bolji od Milovanović Zorana i trijumfovao 9:7. U polufinalu Durković je pobijedio Pavlović Milisava i ostvario je rezultat  9:1.

U drugom polufinalu Milovanović je pobijedio  Šćekić Nebojšu  rezultatom  9:7.

U takmičenju parova najbolji su bili Durković Goran i Dapčević Mujo koji su u finalu pobijedili dubl par Milovanović Zorana i Šćekić Nebojšu rezultatom 9:6.